Prodej domu s 5 apartmány , 352 m2

ID nemovitosti : 8068

Prodáno cena neuvedena 
352 10 pokoje 5 Koupelny
 
 Přidat k oblíbeným
Vytisknout

Prodáváme dům o úžitné ploše 352 m2. Dům je dispozičně rozdělen do 5 apartmánů, 2 větší a 3 měnší. V přízemí domu je restarurace, která lze předělat na 3 aparmány.

Apartmánový dům nový Jadran se nachází v oblasti Sabunike cca 300 m od centra, písečná pláž cca 180 m, Nin cca 6 km, Zadar 20 km.
Každý apartmán má balkon s nábytkem. Ke společnému užití je k dispozici gril, 6 parkovacích míst na pozemku. Apartmány jsou vkusně zařízené SAT-TV, pračka, klimatizace.

Ubytování:
Apartmán 120 a 1201 – 2 pokojový apartmán pro 2-4 osoby, cca 40 m2, chodba, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, jídelní kout, kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, kávovar, varná konvice, toustovač), vstup na balkon, ložnice, vstup na balkon, sprcha / WC.
Apartmán 121 – 2 pokojový apartmán pro 2-4 osoby, cca 40 m2, chodba, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, jídelní kout, kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, kávovar, varná konvice, toustovač), vstup na balkon, ložnice, vstup na balkon, sprcha / WC.
Apartmán 122 – 3 pokojový apartmán pro 4-5 osob, 1 patro, cca 50 m2, chodba, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, malá kuchyně (2 hořáky, 2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, kávovar, varná konvice, toustovač) s jídelním koutem, vstup na balkon, 2x ložnice, vstup na balkon, sprcha / WC.
Apartmán 123 – 3 pokojový apartmán pro 4-5 osob, 1 patro, cca 50 m2, chodba, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, malá kuchyně (2 hořáky, 2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, kávovar, varná konvice, toustovač) s jídelním koutem, vstup na balkon, 2x ložnice, vstup na balkon, sprcha / WC.

Kromě koupání a vodních sportů nabízí okolí Ninu LÉČIVÁ BAHNA, které využívali králové, které se využívají k léčení.

Jsou zde vyhlídkové turistické trasy, cyklostezky obklopené borovými lesy.
Obchody s potravinami, čerstvým ovocem a rybami jsou v blízkém okolí nebo v Ninu.
Dům je každou sezónu zcela obsazen.

Po drobné úpravě je možné vybudovat další dva apartmány místo restaurace.

Bližší inromace u makléře

Poloha nemovitosti