Reference

Zkušenosti našich zákazníků

Yvone Dostálová

Díky realitní kanceláři Collegas Reality a panu Balabánovi bydlím v bytě, jaký jsem si vždy představovala, bez problémů a bez starostí. Proto bych touto cestou ráda poděkovala za odvedenou práci, kterou mohu jen doporučit. Ze spolupráce s realitní kanceláří jsem měla vždy obavy, ale po zkušenosti s koupí bytu přes rk Collegas Reality svůj názor měním. Pokud v budoucnu dojde k tomu, že bych byt prodávala, jedině přes pana Balabána a rk Collegas Reality. Jeho vstřícný a profesionální přístup, ochota a komunikativnost vedly k tomu, že spolupráce při koupi bytu mne opravdu bavila. Tímto bych Vám ráda poděkovala a popřála hodně úspěchů do budoucna.

Likařovi

Děkujeme panu Balabánovi za zprostředkování prodeje bytu a za pomoc při vyřizování všech náležitostí. Hlavně pak za vstřícný přístup, klid a pozitivní postoj ve vypjatých situacích.

David Bozek

Naše spolupráce s firmou Collegas začala naším zájmem o koupi domu a byli jsme od začátku spokojeni. Firma nám také pomohla zajistit financování. Jednání bylo velmi rychlé a bezproblémové. Spolupráci můžeme vřele doporučit. Hodnocení 10 z 10.