zavolejte nám

Domluvte si schůzku

Zavolejte nám na telefonní číslo:
+420 737 288 525

Nebo nám pošlete zprávu.

Přehled hlavních odvětví, na které se specializujeme

Životní pojištění
Úrazové pojištění
Majetkové pojištění
A mnoho dalšího

Specifikace poskytovaných služeb

Pojištění zdraví

1. Krátkodobé indispozice

Denní odškodné

Toto připojištění Vám pomůže ustát nejtěžší okamžiky po lehkém úrazu, který Vás dočasně indisponuje. V případě, že taková situace nastane, vyplatí Vám pojišťovna pojistné plnění za dobu nezbytného léčení následků úrazu.

2. Ochrana v nemoci i úrazu

Pracovní neschopnost

Pojištění pracovní neschopnosti funguje na jednoduchém principu. Klient platí pravidelné pojistné a v případě nemoci mu pojišťovna po dobu nemoci vyplatí sjednanou denní dávku. Uzavřít ji může ten, kdo není v pracovní neschopnosti a má nějaké trvalé příjmy (tedy zaměstnanec i OSVČ).

3. Léčení bez starostí

Hospitalizace

Pobyt v nemocnici při nevyhnutelné hospitalizaci se již několik let neustále zdražuje. Starosti s platbou jsou to poslední, co chceme při hospitalizaci řešit. Pojištění pro případ hospitalizace je ideálním řešením.

4. Pro každý případ

Závažná onemocnění

Během nemoci klesá životní úroveň, neboť nemocenské dávky jsou nižší, než dosahovaný příjem před pracovní neschopností. Je dobré být připraven a nepodceňovat prevenci! Pokud se však přesto projeví závažné onemocnění, je příjemné, když nemusíte řešit pokles příjmu a finanční prostředky k úhradě nákladů na léčbu, kosmetické zákroky nebo rekonvalescenci.

5. Myslete na vše

Invalidita

Invalidita (též invalidnost, handicap) je definována jakožto ztráta či snížení pracovní schopnosti. Obvykle vzniká buď v důsledku vážného onemocnění, nebo úrazu.

6. V případě úrazu

Trvalé následky

Pojistné plnění pro případ trvalých následků je jednorázové finanční odškodnění pojistníka v případě přetrvávajících následků prodělané nemoci či úrazu. Výše odškodnění se vypočítává dle tabulek v závislosti na stupni poškození.

Pojištění majetku

1. Nemovitosti a rezidenční projekty

Produkty a programy pojištění od Collega makléř v oblastni nemovitých věcí jsou přímo vyvinuté na základě dlouholeté zkušenosti na trhu. Pro majitele bytových domů, družstev nebo společenstev vlastníků máme připraveny návrhy pojišťovaných rizik spojených s tímto odvětvím podnikání. Soustředíme se také na developerské společnosti, kterým dokážeme nabídnou nejlepší podmínky na trhu.

2. Reality

Pojišťovací programy pro veškeré nemovitosti, existující nebo ve fázi přípravy projektu, rekonstrukce, komplexy atd. díky moderním nástrojům Collega makléř opravdu řídíme. Analýzy, které provádíme během roku v ČR i v zahraničí nás posouvají k našemu cíli být blíže našim klientům, kteří se na nás s důvěrou obracejí.

3. Obchodní centra a administrativní komplexy

Máme detailně vyspecifikovaná rizika spojená s podnikáním tohoto druhu. V těchto exponovaných podnikatelských oblastech jsme vysoce orientovaní na zajištění všech potřeb.

Naši partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Odesláním formuláře na stránce,dáváte souhlas souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR.